GODZINY OTWARCIA
7.00 - 17.00


TELEFON
(23) 657 11 16

(23) 684 19 16


ZNAJDZIESZ NAS TEŻ NA:

Nasze Produkty - Twój Sukces!

Producent Maszyn Rolniczych

Wozy Asenizacyjne

Image is not available

Owijarki do bel
oraz inne maszyny rolnicze

Image is not available
ArrowArrow
ArrowArrow
Slider

Nasza Firma

Firma Marco-Polo powstała w 2004 roku. Strategia firmy od początku opierała się na dostosowaniu się do potrzeb klienta, co zapewniło dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa. Profil produkcyjny firmy to produkcja maszyny i urządzeń rolniczych oraz kompleksowe wyposażenie budynków inwentarskich.

Przez lata istnienia firma przeistoczyła się z małego przy-domowego przedsiębiorstwo w nowoczesny zakład produkcyjny wraz z lakiernią proszkową oraz ze sklepem firmowym. O najwyższą jakość produktów i usług dba wykwalifikowane biuro konstrukcyjne, które nieustannie pracuje nad nowymi rozwiązaniami poprawiającymi jakość i bezpieczeństwo maszyn i urządzeń.

Do produkcji firma wykorzystuje sprzęt najwyższej jakości taki jak: automatyczne wycinarki plazmowe i laserowe CNC, tokarki, frezarki, spawarki MIG/MAG oraz TIG, oraz wiele innych nowoczesnych narzędzi.

Firma Marco-Polo wciąż dąży do udoskonalenia swoich produktów, co skutkuje pozyskiwaniem nowych zadowolonych klientów oraz stara się pozyskiwać nowych partnerów handlowych m.in. w celu dystrybucji produktów na terenie całej Unii Europejskiej oraz wiarygodnych i rzetelnych dostawców materiałów produkcyjnych.

Zapraszamy do współpracy


Firmowe Aktualności

Wóz z rozlewaczem do podlewania

napisano: 15-07-2019

Wóz z rozlewaczem do podlewania upraw roślin. Maszyna wykonana na indywidualne zamówienie. Skonstruowana na bazie wozu MPR-2S/20000. Dyszel resorowany, mieszadło hydrauliczne, tylna dennica otwierana na zawiasie, rurowy wskaźnik napełnienia, koła 700/50-26,5′. Rozstaw osi dostosowany do rozstawu osi ciągnika. Rozlewacz wody o szerokości 21m składany ręcznie. Rozstaw wylewek trafiający na rzędy i międzyrzędzia upraw.

Otwarcie Chlewni w Petrykozach

napisano: 16-01-2017

W dniu 18 listopada 2016 roku oddaliśmy do użytku wykonane od podstaw dwie chlewnie Państwa Łydzińskich w miejscowości Petrykozy. Nowoczesne obiekty pomieszczą łącznie 2000 sztuk świń.

Targi AGRI TECHNICA w Hanowerze

napisano: 15-11-2015

W dniach 10-14 listopada 2015 w Hanowerze odbyły się targi rolnicze AGRI TECHNICA, na których byliśmy tym razem jako goście.


W naszej ofercie

Wozy Asenizacyjne i Akcesoria

Wozy asenizacyjne Marco-Polo należą do grupy maszyn, w których energia konieczna do napełnienia zbiornika i jego opróżnienia dostarczana jest przez pompę próżniową.

Ładowacze Czołowe i Akcesoria

Ładowacze czołowe produkowane przez naszą firmę służą do prac załadunkowych i rozładunkowych, wywozu obornika i materiałów sypkich.

Inne Maszyny Rolnicze

W tym Dziale znajdziecie Państwo Owijarki do Bel, Kultywatory Podorywkowe, Agregaty Uprawowe,
Rozsiewacze Nawozu, Głębosze.

Wyposażenie Budynków

Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem budynków inwentarskich. Produkujemy przegrody uwięziowe i wolnostanowiskowe, drabiny paszowe, zgarniacze obornika, linie pojenia, paszociągi.

Silosy Paszowe

W tym Dziale znajdziecie Państwo Silosy paszowe lejowe służące do magazynowania śruty zbożowej, suchych mieszanek paszowych, ziaren zbóż, nasion roślin oleistych i kukurydzy.

Budowa i Kompleksowe Wyposażenie Budynków Inwentarskich

Nasi specjaliści wykonają dla Ciebie inwestycję od fundamentu po dach.

Usługi

Świadczymy usługi w zakresie cięcia wycinarką plazmową, spawania, toczenia, frezowania, malowania proszkowego, napraw i remontu maszyn rolniczych i budowlanych.

Konstrukcje Stalowe

Po dostarczeniu planów konstrukcyjnych przez klienta wykonamy każdą konstrukcję stalową.